לוגו אתר ייעוץ משכנתאות

יועץ משכנתאות בראשון לציון

כמעט רוב בני האדם בישראל יזדקקו במהלך חייהם להלוואה בכדי לקדם תחום שחשוב להם, דירה היא כמובן אחת הסיבות השכיחות אך לא רק. ההלוואה השכיחה ביותר והיא גם הנוחה ביורת מבחינת סוגי הלוואות אחרות בשוק היא הלוואה מסוג משכנתא.

כהלוואה הנפוצה ביותר בישראל, יש סביב המשכנתא תנאים ומגבלות על ידי הרגולטור של מדינת ישראל (בנק ישראל), תנאי שוק ריביות דינאמיים וגם תחרות גדולה בין הגופים הנותנים משכנתאות, תחרות המאפשרת לנו הלקוחות לנצל זאת להוזלת המשכנתא.

בכדי ל”שחות” בכל ים המידע הזה, נחוץ להכיר היטב את תחום המשכנתאות או לחלופין לפנות ליועץ משכנתאות פרטי שייתן לכם הסבר, מידע, ימליץ על אפשרויות שמתאימות לכם.

✔️ ליווי אישי מהמומחים שלנו עד לקבלת המשכנתא! 🙏🏼

✔️ חיסכון משמעותי במשכנתא ובהחזר החודשי 💰

✔️ מקצוענים בייעוץ משכנתאות בעיר ראשון לציון🎓

✔️ בחינת כל האפשרויות הטובות ביותר עבור כל מקרה ומקרה לגופו של עניין 👁️

✔️ ניסיון רב שנים בתחום עם למעלה מאלף דירות שנקנו בעזרת המומחים שלנו 🏠

לשמיעת של כל המדריך לנוחיותכם אנא לחצו על כפתור ההפעלה בצד ימין בנגן.

 

ייעוץ משכנתאות מומלץ בראשון לציון

מה הוא יועץ משכנתאות?

איש מקצוע שתפקידו למקסם עבור הלקוח שזקוק למשכנתא את התנאים ואת העלות של המשכנתא בהתאם לצרכים ולמטרות של הלקוח.

בכדי להבין את ההגדרה הזו טוב יותר, צריכים להבין קצת מהי משכנתא ובמיוחד ממה היא מורכבת. שכן היועץ ממקסם את הרכיבים המרכיבים את המשכנתא.

מהי משכנתא?

משכנתא היא הלוואה שלרוב ניתנת לאלו המעוניינים לרכוש נכס אך אין להם מספיק כסף עצמי לממן את רכישת הדירה או הבית והם פונים לקבל הלוואה שתשלים את סכום הכסף החסר. לצד הצורה השכיחה של משכנתא לרכישת נכס, מתקיימות עוד כמה סוגי משכנתאות, שלכל אחת יש סממנים ייחודים לה אך לכולם מכנה משותף אחד והוא, שעבוד הנכס שנרכש או נכס קיים לגוף המלווה עד סיום החזר ההלוואה.

ממה מורכבת משכנתא?

 • שעבוד הנכס הנרכש לטובת הגוף המלווה עד להחזרת כלל המשכנתא.
 • מסלולי הלוואה כאשר כל מסלול הוא אחוז מסוים מגובה ההלוואה והוא מאופיין בסוג של ריבית. יחדיו המסלולים מתחברים למאה אחוז מגובה ההלוואה (סך כל המסלולים נקראים תמהיל משכנתא).
 • לרוב ללא הון עצמי לא ניתן לקבל משכנתא לרכישת כנס חוץ מהמסלול של משכנתא ללא הון עצמי.
 • ההלוואה מוחזרת בתשלומים חודשיים בהתאם למאפייני המסלולים.
 • ההחזר החודשי מורכב מרכיב הקרן (ההלוואה) ומרכיב הריבית (התוספת שהבנק מקבל בעבור מתן ההלוואה).
 • משכנתא היא הלוואה שתקופת ההחזר שלה יכולה להתפרש על 20 שנה ויותר.
 • גובה ההלוואה שניתן לקבל תלוי במטרת המשכנתא (רכישת נכס, משכנתא לעסק, למטרה אחרת). לכל מטרה יש כללים של אחוז המימון שתקבלו מהבנק וזאת בהתאם להערכת שווי הנכס.

דברים (קטנים וגדולים) שצריך לדעת על משכנתא

 • בחירת הריביות היא החלק החשוב ביותר במשכנתא משום ששם נמצאות העלויות הנוספות וכאלו שמעדכנות בהתאם לתנאי השוק ולכן משתנות לאורך השנים של החזר המשכנתא.
 • ככל שהרקע הכלכלי של הלווים טוב יותר (הכנסה יציבה, היעדר חובות, דירוג אשראי תקין וכדומה) התנאים למשכנתא יהיו טובים יותר.
 • ככל שתקופת המשכנתא קצרה יותר הריביות צפויות להיות נמוכות יותר.
 • ניתן לשנות תנאי משכנתא גם לאחר שקיבלתם אותה, הדבר כדאי עם חלו שינויים בשוק המשכנתאות או נוצר צורך לשינוי מבחינת מצבם הכלכלי של הלווים.
 • יש אפשרות לפרוע את המשכנתא (או חלקים ממנה) מוקדם יותר מאשר תקופת הזמן שנקבעה. לעיתים יש לכך עלויות ועל כן מומלץ לתת את הדעת לכך בתהליך תכנון ובחירת המשכנתא.
 • ישנם סוגים שונים של משכנתאות, הנפוצה ביותר היא משכנתא לרכישת נכס או קרקע. אולם לצד זאת ישנם הלוואות משכנתא לבני הגיל השלישי, לעסקים ומשכנתא לכל מטרה.

למדריך המלא- לריבית על המשכנתא

למה אני צריך יועץ משכנתאות בראשון לציון?

אם אתה זקוק להלוואת משכנתא, אם אתה מרגיש שאתה הולך לאיבוד בכל המרכיבים של משכנתא ואם מסלולי ריביות, שיטות סילוקין נשמעות לך כמו סינית, אז כנראה אתה צריך יועץ משכנתא וטוב שיהיה קרוב לבית, גם אם הבית הוא בראשון לציון.

מה יועץ משכנתא יכול לעשות עבורי?

 • יועץ משכנתא עובד בשבילך, להשיג לך את התנאים הכי טוב לפי הגדרת הצרכים שלך
 • להשיג הצעות למשכנתא מכמה בנקים בכדי שיהיה ניתן לבצע השוואה ולבחור את המשכנתא הכי מתאימה וזולה.
 • להסביר את המונחים והמושגים השונים המרכיבים את המשכנתא, במיוחד את המשמעויות של מסלולי הריבית לטווח הקצר ולטווח הארוך.
 • להתאים את גובה ההחזר החודשי שלך ליכולת הכלכלית שלך.
 • לחסוך לך זמן בתהליכים ובירוקרטיה.
 • להיות גם לאחר שנים מקבלת המשכנתא למצבים בהם נדרש לבצע עדכון של המשכנתא.

 

מה התפקיד של יועץ המשכנתאות לאחר קבלת המשכנתא?

בשעה טובה המשכנתא התקבלה, השנים עוברות ואתם משלמים את ההחזרים כפי שנקבע במועד החתימה על המשכנתא. לאורך השנים המציאות סביבנו משתנה, גם זו המשפחתית וגם זו הכלכלית והשינויים הללו מצריכים שנבצע התאמות במשכנתא. יועץ משכנתא יוכל להציע לכם אפשרויות שונות סביב השינויים ביחס למשכנתא הקיימת.

האפשרויות המרכזיות ביחס למשכנתא לאחר שכבר התקבלה

 • מחזור משכנתא – תהליך של לקיחת משכנתא נוספת בתנאים טובים יותר. בכספי המשכנתא החדשה סוגרים את המשכנתא הקודמת ומתחילים לחיות עם המשכנתא החדשה.
 • הקפאת תשלומי משכנתא – במצבים מסוימים ניתן לבקש הקפאה של ההחזרים החודשיים לתקופה מסוימת במידה ויש צורך כלכלי אחר או בעיה כלכלית.
 • בדיקת כדאיות ביצוע פירעון מוקדם של מסלול משכנתא או של המשכנתא כולה.

החשיבות של יועץ משכנתאות מראשון לציון שמכיר את האזור

למה חשוב לפנות ליועץ משכנתאות קרוב לבית – ראשון לציון?

ליועץ משכנתא קרוב יש חשיבות מכמה היבטים

 1. זמינות ונוחות הגעה לפגישות.
 2. בתפקידו כיועץ משכנתאות הוא עוקב אחרי אזורי בנייה, נותן שירות להרבה רוכשי נכסים וקרקעות וזה חושף אותו לאזורים השונים שבבנייה בעיר, הוא בקיא בהערכות שמאות לעלויות של דירות (כל משכנתא חייבת לכלול הערכת שמאות לנכס) ויכול לתת הכוונה והמלצה ביחס לתהליך הרכישה שאתם עושים.

יועץ משכנתאות מומלץ בראשון לציון

יועץ משכנתאות מקצועי בראשון לציון היא אפשרות טובה לקבל בה שירותי יעוץ משכנתא בכל המנעד האפשרי, החל מיעוץ בלבד ועד ליווי לכל התהליך וגם שירות לאחר קבלת המשכנתא.

יש הרבה מידע באינטרנט האם אני יכול להסתפק בו במקום יועץ?

גופים רבים הנותנים משכנתאות (כמו בנקים) ועסקים בתחום המשכנתאות מפעילים אתרי אינטרנט שבהם הם מעלים מידע (גילוי נאות, בדיוק כמו המאמר שאתם קוראים כעת). ברמה העקרונית המידע לרוב באתרים אלו   הוא נכון אך לא תמיד מדויק לפרטים מכיוון שמדובר בתחום רחב מאד שקשה להקיפו במאמרים.

בנוסף להיקף המידע, יש כל הזמן שינוים בשוק המשכנתאות, ריביות, מדדים, עדכונים במגבלות הפיקוח על הבנקים, כל אלו הופכים את הלימוד העצמי לחוויה שמצריכה הרבה זמן, השוואה בין מקורות מידע, אמינות ואף התעדכנות באתרים רשמיים.

מה הם אזורים שאפשר לבנות בהם ראשון לציון?

אזורי בנייה הם מוצר נדרש במדינת ישראל וכל רשות פועלת להפשיר אדמות לבנייה בכדי לאפשר התרחבות, צמחיה ולתת מענה לדרישה. יועץ משכנתאות מתוקף תפקידו גם פועל להכיר את תחומי הבנייה וגם נחשף למידע הזה באופן שוטף באמצעות עבודת היועץ שהוא נותן  סביב משכנתאות לרכישה או בנייה. לכן, אם אתם מתגוררים בראשון לציון, פנו ליועץ משכנתאות מקומי ותוכלו גם דרכו לקבל מידע לגבי מאפייני הבנייה בעיר, איכות של האזורים וכדאיות בכלל.

לסיכום:

אם אתם זקוקים למשכנתא והתחום אינו מוכר לכם או שאין בידיכם את הזמן הנדרש, מומלץ מאד לקחת יועץ משכנתאות שיעשה עבורכם את העבודה.

יועץ טוב יבנה עבורכם משכנתא שתיתן מענה לצרכים וליכולת הכלכלית שלכם מצד אחד, ומצד שני ידאג לאפשרויות המסלולים הזולות ביותר זאת, לאחר ביצוע סקר שוק בקרב בנקים.

מומלץ שהיועץ יהיה באזור המגורים שלכם בכדי שתהיה גישה זמינה ונוחה אליו, שלא תצטרכו לנסוע רחוק, לקחת יום חופש, פקקים וחנייה.

רוצה לחזור לחלק מסוים במאמר?

שאלות נפוצות

יועץ משכנתאות בראשון לציון יכוון את הייעוץ שלו בהתאם לצרכים שלכם ומה שאתם תגדירו לו כמטרות שלכם. למשל, מתן רק של ייעוץ והסבר. למשל, לבנות לכם תמהיל משכנתא עם הצעות מהבנק, למשל, למלא עבורכם את כל הטפסים והמידע שצריך להגיש ועוד.
ישנם הרבה מאד יועצי השקעות בשוק, עלות התשלום לשירות של יועץ משכנתאות נקבעת על ידי היועץ עצמו בהתאם לאופן שבו הוא מעריך את היעוץ שלו, ובהתאם לעלויות הממוצעות בשוק. אם זאת כאשר הינכם מקבלים שירות מייעוץ משכנתאות מקצועי שלה פריסה גאוגרפיית רחבה המחיר לא משתנה בין האזורים.
ההחלטה ללכת ליועץ היא ככל הנראה החלטה נכונה למי שאינם בקיאים ומכירים את התחום הרחב שנקרא משכנתא. אולם לא מומלץ כלל לקחת משכנתא של מישהו אחר, מכיוון שכל משכנתא צריכה להיבנות באופן מותאם אישי. על המשכנתא להתבסס על נתוני הכנסה והוצאה, על דירוג אשראי, על היקף ההון העצמי, חסכונות ועוד מידע כלכלי. בהתאם לכל המידע הזה, יש לבחור את המסלולים שמהם נגזר ההחזר החודשי שבסופו של דבר הוא החלק הכי חשוב שצריך להתאים לנוטל המשכנתא.  

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:

יועץ משכנתאות במודיעין
יועץ משכנתאות לפי עיר
יועץ משכנתאות במודיעין

מודיעין – מכבים – רעות היא אחת הערים המתפתחות ביותר בישראל. כעיר מתפתחת אפשרויות הנדל”ן בה גדולות והרבה יכולים למצוא בה הזדמנויות לרכישת נכס למגורים

לקריאת המאמר »
יועץ משכנתאות
יועץ משכנתאות לפי עיר
יועץ משכנתאות בבאר שבע

במשך שנים ההשקעה הכי טובה במדינת ישראל, נחשבת להשקעה בנכס. מדינה קטנה, עם שטח מצומצם והרבה אנשים. לכן כשיש הזדמנות לרכוש נכס, הרבה קופצים על

לקריאת המאמר »
יועץ משכנתאות בנתניה
יועץ משכנתאות לפי עיר
יועץ משכנתאות בנתניה

כנראה אתם לא צריכים אותנו בכדי לדעת שנכס בעיר היושבת על חוף הים הוא תמיד נכס שווה, לפחות עד שהקרחונים ימסו וערי החוף יוצפו). נתניה

לקריאת המאמר »
יועץ משכנתאות בהרצליה
יועץ משכנתאות לפי עיר
יועץ משכנתאות בהרצליה

ישנן הרבה שאלות סביב ההחלטה לקחת משכנתא, במיוחד אם זוכרים שמשכנתא היא הלוואה לכל מטרה ולא רק הלוואה המיועדת לרכישת נכס. השאלות המרכזיות בלקיחת משכנתא

לקריאת המאמר »