לוגו אתר ייעוץ משכנתאות

יועץ משכנתאות ברמת גן

מכירה וקנייה של נכסים קיימת כבר הרבה מאד שנים, אנשים קנו ומכרו נכסים, דירות ובתים כל הזמן. יכול להיות, שהתופעה הזו של קנייה ומכירה, החלה עוד בימיו של האדם הקדמון שגר במערות. מישהו פרסם שיש לו מערה למכירה וכאלו שרצו לעבור לאזור עם יותר ממותות קנו את המערה, המשכנתא כנראה הייתה בשר ממותה.

כך או כך, מחירי המערות, סליחה, מחירי הדירות, הפכו לגבוהים מאד וכיום כמעט בלתי אפשרי לאנשים לרכוש נכס ללא לקיחת הלוואה.  יותר מכך, בעולם הפיננסי המורכב מריביות, מדדים ותנודות כלכליות הלוואות יכולות להיות מורכבות, מסובכות ולעיתים אפילו מסוכנות, לכן הן מצריכות תכנון.

בחלק הזה בדיוק, משתלב תפקיד יועץ המשכנתאות, בעולם המשכנתאות הסבוך, הוא יודע לעשות סדר , יודע להתאים משכנתא ללקוח, יודע להתנהל מול נותני המשכנתאות בכדי למקסם את התנאים האפשריים.

✔️ ליווי אישי מהמומחים שלנו עד הריבית הטובה ביותר למשכנתא שלכם! 🙏🏼

✔️ חיסכון משמעותי בריבית על המשכנתא ובגובה ההחזר החודשי 💰

✔️ מקצוענים בייעוץ משכנתאות בכל חלקי הארץ 🎓

✔️ בחינת כל האפשרויות הטובות ביותר בהתאם למצב הכלכלי של הלקוח 👁️

✔️ ניסיון רב שנים בתחום עם למעלה ממאות דירות שנקנו במהלך השנים בעזרת המומחים שלנו 🏠

 

לשמיעת של כל המדריך לנוחיותכם אנא לחצו על כפתור ההפעלה בצד ימין בנגן.

יועץ משכנתאות ברמת גן

למה יועץ משכנתאות ברמת גן?

השאלה צריכה להיות הפוכה, למה לא יועץ משכנתאות ברמת גן?.

אם אתם תושבי רמת גן, רק הגיוני שתחפשו יועץ משכנתא באזור הגיאוגרפי שלכם, כזה שיהיה נוח לכם להיפגש אתו מבחינת מרחק נסיעה וזמן. ליווי של יועץ משכנתאות מצריך לכל הפחות 2 מפגשים פנים אל פנים, הראשון לצורכי חתימת הסכם שירות, היכרות, מסירת מידע, צרכי המשכנתא. ומפגש שני להבין לעומק את ההצעות שאסף עבורכם, התמקדות בהצעה אחת וניסיון למקסם אותה.

נכון, בעידן הדיגיטלי של היום אפשר גם לקבל שירות יועצי למשכנתא מרחוק, אך עדיין תרצו לשמור לעצמכם אופציה להגיע למשרד לשמוע את הדברים בצורה ברורה, לראות נתונים על דפים, להבין משמעויות בצורה נוחה ולשאול בצורה חופשית. אם כך יועץ ברמת גן יכול לתת שירות מרחוק אבל גם טוב שתהיה לכם האפשרות שתוכלו להגיע למפגש אישי בצורה נוחה.

המלצה – מי שתחום המשכנתאות חדש להם ואינן מבינים במסלולי משכנתא, תמהיל, שיטות החזר והמשמעויות שלהם מומלץ להגיע למפגש פיזי עם היועץ ולקבל הסבר פנים אל פנים.

 

איך בוחרים יועץ משכנתאות ברמת גן?

ההמלצה שלנו לבחור כמו שאתם בוחרים כל נותן שירות אחר שאתם מחפשים.

  • המלצות – רצוי המלצות ממקור ראשון כלומר מהתנסות ישירה, רצוי המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם.
  • עיון באתר האינטרנט של היועץ – חפשו מאמרי תוכן, התרשמו מהאופן בו הדברים מוצגים, ככל שתרגישו נוח יותר ברמץ ההסברים והתוכן סיכוי גבוה שכך גם תהיה העבודה אתו.
  • חיפוש חוות דעת ברשת האינטרנט – ישנם יועצי משכנתא המפרסמים חוות דעת באתר שלהם, זה מקובל ולגיטימי. אולם, מומלץ גם לחפש חוות דעת שאינן באתר אלא במרחבי הרשת ולו כדי להשלים את התמונה המוצגת באתר הרשמי של היועץ.
  • מחיר השירות – סוגייה זו עדיף לעשות בטלפון או בהתכתבות מייל ברורה. חשוב להבין מה כולל השירות אל מול המחיר.
  • זמינות ונוחות מיקום המשרד – המיקום הגיאוגרפי של הגעה והתמצאות חשוב מאד שכן הוא חוסך לכם זמן (אתם מכירים את העיר שלכם), חוסך לכם נסיעה מחוץ לעיר. מומלץ גם להתרשם מהמשרד עצמו, האם הוא מסודר, מזמין ונעים?.

יועץ משכנתאות ברמת גן

לכל בנק יש יועץ משכנתאות (שלא עולה כסף), האם לא מספיק היעוץ שלו?

התשובה תלויה ברמת הידע שלכם בסוגיות העוטפות והמכילות את המשכנתא, היא גם תלויה ברמת הפניות שלכם ובהבנה של מה המטרה של היועץ הבנקאי?.

בחירת משכנתא היא החלטה משמעותית שצפויה להשפיע למשך שנים ארוכות על המשק הכלכלי המשפחתי, לכן צריך לתכנן אותה גם בראייה קדימה של שנים וצריך לתכנן אותה מי שהמטרה שלו היא לתת לכם את התנאים הכי טובים עבורכם.

אמנם יועץ משכנתא מטעם הבנק ייתן לכם את כל הנתונים שתבקשו ושצריך, סביר להניח שהוא יסביר גם את מה שלא תבינו, אך אם זאת, בשורה התחתונה המטרה שלו היא למקסם את הרווח של הבנק ולעמוד במטרות וביעדים שהוצבו לו על ידי ההנהלה שלו.

אם אתם פנויים לעבור בין בנקים לקבל הצעות למשכנתא, אם אתם מבינים במשמעויות של מסלולי ריביות אפשרויות (קבועה, צמוד מדד, פריים ועוד), אם אתם מבינים בלוחות סילוקין ושיטות החזר (שפיצר או שיטת קרו השווה), אז השיח שלכם עם יועץ משכנתא מהבנק יכול להיות יעיל ותוכלו לבחור משכנתא שהיא תהיה סבירה עד טובה עבורכם.

לעומת זאת, יועץ משכנתא חיצוני שאמנם השירות שלו עולה כסף, יכול להיות ההבדל בין משכנתא טובה לבין משכנתא מצוינת. יועץ כזה, היעד והמטרה שלו זה להשיג לכם משכנתא הכי טובה לכם והכי טובה מבין כלל ההצעות. יועץ כזה, יודע להתנהל ולקיים משא ומתן בין בנקים, יודע לנצל עד תום את התחרות הקיימת בין הבנקים ופנוי להשקיע בזה את הזמן הנדרש.

יועץ משכנתא לאחרי המשכנתא – יש דבר כזה

תפיסה רווחת ולצערנו מוטעית היא, ששירות של יועץ משכנתא היא רק לתהליך של בנייה ובחירת משכנתא. המחשבה היא כי לאחר החתימה מול הבנק, למעשה, אין עוד צורך בייעוץ שלו והלווים נכנסים למסלול סיזיפי וממושך של תשלומי החזרים ארוכים ומייאשים.

המציאות רחוקה מאד מהתיאור הזה. יש וצריך לעשות הרבה דברים אחרי שלוקחים משכנתא. תנאי שוק הריביות משתנים כל הזמן ומשפיעים על גובה ההחזרים שלכם, לפעמים חלים שינויים כלכלים בתא המשפחתי שלא צפיתם אותם (המשפחה גדלה- בשעה טובה, קיבלתם העלאה בשכר, קיבלתם ירושה, לחלופין אולי חל שינוי לרעה כלכלי). במצבים כאלו דעו כי מומלץ לבחון את המשכנתא הנוכחית ולבדוק את האפשרות של שינוי מסלולי המשכנתא, להתאים אותה לשוק הריביות החדש ובעיקר לצרכים הנוכחיים והעתידיים החדשים שלכם. האפשרות הזו נקראת מחזור משכנתא.

מחזור משכנתא

מחזור משכנתא הוא תהליך שבו לוקחים את המשכנתא הנוכחית ובודקים האם התנאים הנוכחיים אכן כדאיים יותר, ואם הם אכן כאלו, לוקחים משכנתא חדשה לגמרי. משכנתא שההלוואה שלה משמשת לסלק את יתרת החוב של המשכנתא הקודמת וכך נוצרת לה משכנתא חדשה עם מסלולים ריביות אחרים מתאימים יותר למצב הכלכלי שלכם ולמצב הריביות בשוק.

אולם מחזור המשכנתא היא לא פעולה פשוטה כל כך. אמנם מדובר במסלול דומה לזה שנעשה בלקיחת המשכנתא הקודמת, אך הפעם יש לבצע גם שיקולי השוואה וכדאיות מול עמלת עלויות סילוק המשכנתא הראשונה. פעולה הבדיקה, ההיתכנות והכדאיות היא בדיקה שמומלץ מאד לעשות אותה יחד עם יועץ משכנתאות שיציג לכם אפשרויות ובעיקר את המשמעויות וההבדלים הכלכליים.

יועץ משכנתאות ברמת גן

לסיכום

משכנתא היא עסק יותר מדי רציני במיוחד, במדינה כמו מדינת ישראל המאופיינת ביוקר מחייה גבוה ומחירי נכסים בשמיים.

לפעמים, בכדי לחסוך כסף צריך להוציא כסף, וזה בדיוק מה שעושה יועץ המשכנתא עבור הלקוח שלו – חוסך לו כסף בתהליך הארוך של המשכנתא ולעיתים גם אחרי קבלתה.

החסכון של היועץ ללקוח מתבטא, באמצעות השגת מסלולי ריבית כדאיים, שיטת החזר מתאימה, מענה לאפשרות של פירעון משכנתא וכל זה לאחר שעשה עבור הלקוח סקר מחירי משכנתא והתמקח עם הבנק בכדי להוזיל את הריביות עד כמה שניתן.

רוצה לחזור לחלק מסוים במאמר?

שאלות נפוצות

אין בנמצא מחירון של יועץ משכנתאות שכולם עובדים לפיו, מדובר במקצוע שרמת השירות שניתנת בו יכולה להיות מצומצמת מאד (ייעוץ בלבד) ורחבה מאד (טיפול מלא בכל התהליך מההתחלה ועד הסוף). בנוסף, עלות היועץ עולה ככל שמדובר ביועץ וותיק, בעל ניסיון ומוניטין. הדרך הנכונה ביותר להתמודד עם עלות השירות של יועץ היא, לפנות לכמה יועצים, להציג את הצרכים שלכם ולקבל הצעת מחיר לשירות המתארת בדיוק מה השירות כולל.
לא אין בכך צורך. אתם תגיעו לחתימה על המשכנתא בבנק לאחר שכבר קיבלתם את כל המידע והעתק של התנאים מהיועץ שלכם. החתימה בבנק היא לצורכי חתימה בלבד ולא צפויים להתבצע כל שינויים בתנאי המשכנתא.
מי שכותב על כך צודק. עמלת פירעון היא משהו שלעיתים שוכחים לתת עליו את הדעת. משכנתא מורכבת מכמה מסלולים שיחדיו נקראים תמהיל (כל מסלול הוא חלק מסכום המשכנתא, יחדיו הם מהווים את 100 אחוז סכום המשכנתא). כל מסלול מאופיין בהחזר ריבית מסוים (קבועה, פריים, צמוד מדד וכדומה), בנוסף לכל מסלול נקבע מראש (כחלק מהחתימה על המשכנתא) מהי העלות שהלווה יישלם במקרה שיש לו אפשרות לבצע החזר מלא של יתרת החוב במסלול במקום להמשיך בשיטת ההחזרים החודשיים?. העלות הזו נקראת עמלת פירעון מוקדם. לווים שיש להם אפשרות בעתיד, להחזיר את אחד ממסלולי המשכנתא או את כולו, צריכים לדאוג מראש לבחור מסלולים שבהם עמלת הפירעון היא נמוכה. זכרו!, הבנק לא “מתלהב” מהחזר מוקדם של משכנתא משום שבמקרה כזה הוא לא יקבל את כל הריבית שהוא היה צפוי לקבל לכל אורך תקופת המשכנתא המקורית, לכן בחלק מהמסלולים תמצוא עמלות פירעון גבוהות מאד.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:

יועץ משכנתאות במודיעין
יועץ משכנתאות לפי עיר
יועץ משכנתאות במודיעין

מודיעין – מכבים – רעות היא אחת הערים המתפתחות ביותר בישראל. כעיר מתפתחת אפשרויות הנדל”ן בה גדולות והרבה יכולים למצוא בה הזדמנויות לרכישת נכס למגורים

לקריאת המאמר »
יועץ משכנתאות
יועץ משכנתאות לפי עיר
יועץ משכנתאות בבאר שבע

במשך שנים ההשקעה הכי טובה במדינת ישראל, נחשבת להשקעה בנכס. מדינה קטנה, עם שטח מצומצם והרבה אנשים. לכן כשיש הזדמנות לרכוש נכס, הרבה קופצים על

לקריאת המאמר »
יועץ משכנתאות בנתניה
יועץ משכנתאות לפי עיר
יועץ משכנתאות בנתניה

כנראה אתם לא צריכים אותנו בכדי לדעת שנכס בעיר היושבת על חוף הים הוא תמיד נכס שווה, לפחות עד שהקרחונים ימסו וערי החוף יוצפו). נתניה

לקריאת המאמר »
יועץ משכנתאות בהרצליה
יועץ משכנתאות לפי עיר
יועץ משכנתאות בהרצליה

ישנן הרבה שאלות סביב ההחלטה לקחת משכנתא, במיוחד אם זוכרים שמשכנתא היא הלוואה לכל מטרה ולא רק הלוואה המיועדת לרכישת נכס. השאלות המרכזיות בלקיחת משכנתא

לקריאת המאמר »